zofim.org.il
  
 


 
אתר פורים בצופים
חץ  מגזין הכתבות דף הבית » אתר פורים בצופים » ארכיון הכתבות » כתבה: פורים סטייל 2010

תמונת מגזין פורים סטייל 2010 פורסם על ידי גרעין חריף
בתאריך 23/2/2010
בכתבה זו צפו 6340 גולשים

היה היה מלך בשם אחשוורוש אשר מלך על איי הפיליפינים. למלך הייתה אישה פצצה שקראו לה ושתי-פצצות-לגבות-רסיסים-לריסים.

יום אחד המלך החליט לארגן מסיבה מטורפת ב"אומן 17" לכל ממלכת הפיליפינים. המלך הזמין כמובן את אישתו ושתי-פצצות-לגבות-רסיסים-לריסים. אבל ושתי אמרה שכבר נמאס לה מה"אומן 17", היא רוצה מסיבה מטורפת במקום אחר ולכן היא לא הסכימה לבוא.
למלך היה גב, הגב הורכב מיועצים ושרים בלשכתו של המלך. הגב של המלך שמע שושתי-פצצות-לגבות-רסיסים-לריסים לא מסכימה לבוא למסיבה ופגעה בכבוד שלו. הגב תפס אותה בסימטה חשוכה והרג אותה.
המלך נכנס לדיכאון של הלייף, כל היום בכה. הוא כינס את כל חמולת הגב שלו והודיע להם שהוא הולך להשתתף בריאליטי חדש בממלכה – הרווק!
הגב עשו איוונט לנשף הגדול של הריאליטי החדש של המלך ושלחו אותו לכל בחורות הממלכה בפייסבוק, כולן עשו אטנדינג ויצאו לעשות שופינג בקניון עזריאלי לכבוד האירוע.
בנשף הרווק הגדול לקח המלך את אסתר שניראתה לו הכי לעיניין לדייט אישי וחלומי- רכיבה על סוסים, ספא מפנק, ארוחת ערב לאור נרות ולבסוף טיסה בכדור פורח בשמי הארץ. בדייט סיפרו אחד לשני את סיפורי חייהם והכירו אחד את השני. אסתר סיפרה למלך שהיא יתומה ודודה מרדכי גידל אותה ודאג לה. לאחר הנשף בחר לו המלך את אסתר לאישה ונתן לה ורד בטקס הורד.
שניים מהגב של המלך-  פאבל וניקולה תכננו לרצוח את המלך ולתקוע לו סכין בגב. במקרה מרדכי היהודי עבר לידם ושמע אותם מדברים על זה. מרדכי ישר שלח SMS לאסתר שהוא שמע ששניים מעוזריו של המלך מתכננים להרוג אותו.
אסתר סיפרה על כך למלך והמלך מיד ציווה להרוג את פאבל וניקולה על בגידה בכבוד המלך. המלך ציווה על אחד העוזרים שלו לרשום את זה בבלוג שלו, "תרשום תרשום"... איפה שהוא רושם את כל חוויות חייו האישיות.
יום אחד המן הערס התהלך ברחובות הממלכה וכל בנאדם שעבר על ידו היה צריך לתת לו שתי בוסות. במקרה מרדכי היהודי עבר לידו ולא נתן לו אפילו בוסה אחת. המן הערס ציווה עליו לתת לו בוסה מיד ומרדכי לא הסכים. והמן הערס אמר לו :חכה חכה...
המן הערס חזר לממלכה וכינס שיחה דחופה עם המלך. בשיחה המן הערס סיפר למלך שהיום ברחובות הממלכה אחד היהודים לא הסכים לתת לו בוסה והציע להרוג את כל היהודים. המלך שמע בעצת המן הערס יועצו הנאמן והוציא פקודה להרוג את כל יהודי הממלכה. הם הטילו פור (מטבע) באיזה תאריך להוציא להורג את כל היהודים והוחלט על יא' באדר.
המלך והגב שלו פרסמו בכל הממלכה על האירוע המצער הקרב וערכו לכבוד כך משתה חגיגי וגדול. מרדכי היהודי קיבל הודעה באין בוקס על האירוע הקרב. הוא חש תחושה איומה והרגיש שהכל באשמתו. הוא ישב כל היום וחשב מה הוא יכול לעשות בנידון ולבסוף עלה במוחו רעיון גאוני- לבקש מאסתר שתדבר עם המלך ושתגלה לו שהיא גם יהודיה. הוא שלח לה SMS: "ערה? תפגשי אותי בגן בחצות.."
אסתר ומרדכי נפגשו בגן. מרדכי סיפר לה את החדשות הנוראיות וביקש מאסתר ללכת לדבר עם המלך, לעשות לו קצת רגשי, קצת פוצי מוצי ולספר לו שגם היא יהודיה. אחרי לבטים רבים אסתר הסכימה והבינה שהיא הברירה האחרונה. למחרת בבוקר אסתר דיברה עם המלך וביקשה ממנו לבטל את הגזרה הנוראית, המלך ביקש זמן לישון על זה... ולהחזיר לה תשובה מחר.
לפני שהמלך הלך לישון הוא גלש בלפטופ שלו וביקש מאסתר שתקריא לו את מה שהוא כותב בבלוג. אסתר במקרה הקריא לו על המקרה שפאבל וניקולה רצו לרצוח אותו ושדודה, מרדכי היהודי, הוא זה שהציל אותו. המלך נזכר במקרה. עצר את הכל וישר ביטל את גזרת היהודים הנוראה. למרות שלמלך כבר לא הייתה סיבה מיוחדת לנשף הגדול שתכנן מאחר והיהודים לא מוצאים להורג, הנשף עדיין היה צריך להתקיים ואף היהודים הוזמנו לנשף.
המן הערס עדיין לא שמע את הבשורה והמלך רצה לעשות לו קטע. הוא זימן אותו לשיחה אצלו במשרד ושאל אותו מה המלך צריך לעשות למישהו שהוא הכי אוהב. המן הערס חשב שמדובר בו ולכן ענה לו: "מה, זה ברור! - תיתן לו BMW עם גג נפתח, תן לו חליפה מחוייטת, שים עליו שעון מזהב של ארמני ומשקפי שמש של דולצ'ה ושכך יסתובב בכל רחובות הממלכה ויצעק: "אותי המלך הכי אוהב". לאחר מכן שאל אותו המלך מה צריך לעשות למי שהוא שונא והמן בלי להסס ענה "לתלות אותו!" 
כעבור כמה ימים הגיע הנשף שהמלך ערך, בנשף כולם שתו וחגגו, והיו שמחים ומאושרים. המלך החליט לקחת בעצתו של המן הערס ולתלות אותו ואת בניו הערסים צעצוע בנשף. המלך הכריז על מרדכי היהודי כאדם אשר המלך חפץ ביקרו, ונתן לו את מה שהמן המליץ.
וכך האהבה ניצחה, הצדק יצא לאור והיהודים ניצלו!

[ שלח כתבה ]

פרסם כתבה »


חץ  תגובות הגולשים לכתבה זו פורסמו 2 תגובות | הוספת תגובה


1. זה אור
נכתב על ידי שלי סגל משבט לביא בתאריך 24/2/2010 בשעה 16:14
2. חחח
נכתב על ידי עדי גרינברגר משבט עומר בתאריך 25/2/2010 בשעה 20:12