zofim.org.il
  
 


 
שבט אלמוג
חץ  מגזין הכתבות דף הבית » שבט אלמוג » כתבה: שמחה לילדים

תמונת מגזין שמחה לילדים פורסם על ידי לי חברוני
בתאריך 10/3/2010
בכתבה זו צפו 3297 גולשים

בבוקר יום שישי האחרון קיבלה ראש השבט שלנו פזית רז שיחת טלפון מאמא של חניך בשבט שסיפרה על קבוצת ילדים חולי סרטן אשר הובאו לביקור בפלורידה ע"י אגודת שמחה לילדים, אגודת שמחה לילדים הוקמה  ע"י איש יקר בשם גו זבולוני במטרה לשמח ילדים חולי סרטן מישראל, להעשיר את חייהם בכל הדברים האפשריים בכדי להקל על חיים הקשים והטיפולים שהם עוברים בחיי היום יום שלהם, במסגרת פעילות העמותה הובאה לפלורידה קבוצה שניה של 15 ילדים חולי סרטן. במהלך ביקורם תוכננו להם ביקורים בדיסני, ימי כייף באתרי תיירות ומסיבה גדולה מלאה בפעילויות משמחות.

האם הנרגשת השותפה לפעילות העמותה כמו רבים אחרים העושים כל שביכולתם לטובת הילדים, סיפרה לפזית שיש להם בעיה עם הפעלת הילדים במסיבה והם ביקשו את עזרתנו...
מה את אומרת? שאלה פזית כשהתקשרה אלי מייד לאחר שנודע לה הצורך בעזרתנו, עניתי מייד שאין מצב שאנחנו לא נהיה שם.

התקשרנו לכל השכב"ג שלנו והסברנו להם במה מדובר, ולמרות שההתראה היתה קצרה ועל חשבון זמן יקר, חברי השכב"ג מייד נענו והצטרפו להרגשה שלי - אנחנו חייבים לשמח את הילדים האלו.

היו לנו יומיים להתארגן ולחשוב על איזה פעילויות אפשר לעשות להם והחלטנו שאנחנו עושים להם כמה מהפעולות ומהתחנות שעשינו בפורימון שהתקיים לא מזמן בשבט, צבענו להם את הפנים, עשינו הרקדה, ארגנו פינת יצירה ועזרנו להם לרשום משאלה על נייר מקופל בצורה של פרפר, היה מאוד נחמד והילדים נהנו מאוד.

אני אישית איבדתי את שני הסבים שלי בגלל מחלת הסרטן והרגשתי שאני חייבת לעשות כל שביכולתי בכדי לשמח את הילדים האלו במיוחד בשל העובדה שהם באו מישראל. עד שראיתי את הילדים חשבתי לעצמי שזו מצווה, אבל את מה שהרגשתי כשראיתי את הילדים האלו מחייכים וצוחקים אי אפשר לתאר ובטח לא לקנות בכסף, שום סכום כסף בעולם לא יכול לקנות את החיוך של הילדים המקסימים האלו.

אני בטוחה שכל אחד מחברי השכב"ג שלי הרגיש את אותה ההרגשה.

בתור מרכזת צעירה של שבט אלמוג בפלורידה אני מרגישה מבורכת שיש לי שכב"ג כל-כך אכפתי ותומך. אני רוצה להגיד כל הכבוד לחברי השכב"ג שלי, בלעדיהם כל זה לא היה קורה.

ההשפעה של האירוע הזה על השבט שלנו כבר מורגשת, ועשייה מסוג זה יכולה רק להעלות את הערכים לשמם אנחנו בצופים, העובדה שניתנה לנו האפשרות להשתתף באירוע כזה היא זכות גדולה.

אחרי האירוע חזרנו לשבט ודיברנו כולנו בהתרגשות על החוויה והנתינה והזכות שניתנה לנו, הרגשנו ואמרנו שאנחנו פשוט מבורכים. מכל הישראלים שיש פה בפלורידה ותאמינו לי, יש פה עשרות אלפים - דווקא אנחנו, הילדים של שבט אלמוג, אנחנו הסיבה לחיוך שלהם, לאושר, לשמחה, לכייף ולרגעי אושר נדירים בחייהם של הילדים שביום יום לא זוכים לראות ולחוות כאילו דברים נהדרים.

מה שאני מנסה להגיד זה שהאירוע הזה עשה אותנו מאושרים ואנחנו מאוד מבורכים שהייתה לנו את ההזדמנות הזאת לעזור לילדים האלה לשמח אותם והכי חשוב לעלות להם חיוך על הפנים, זאת הייתה ההרגשה הכי טובה שיכולה להיות לבן אדם.
 
לי חברוני, שבט אלמוג, פלורידה

[ שלח כתבה ]

פרסם כתבה »


חץ  תגובות הגולשים לכתבה זו פורסמו 1 תגובות | הוספת תגובה


1. יפה מאוד
נכתב על ידי איתי אמינוף משבט חן בתאריך 13/3/2010 בשעה 12:24